Vil du vite mer?+45 70 70 22 43

Medarbeidere

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Partner & Client Director mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Jakob Agersnap Korsgaard CCO Nordics jk@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Mads N. Lauridsen Head of Display mads@s360.dk

Daniel Østergaard Team lead Outreach daniel@s360.dk

Casper Dumont Business Director casper@s360.dk

Kent Madsen Senior Programmatic Specialist kent@s360.dk

Simon Thaysen Digital Strategy Consultant simon@s360.dk

Dennis Østergaard Digital Strategy Consultant dennisoe@s360.dk

Søren Skriver Digital Strategy Specialist skriver@s360.dk

Katarina Odsbjerg Client Manager katarina@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Louise la Cour Client Manager louiselc@s360.dk

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Uffe Faarvang Marketplace Specialist uffe@s360.dk

Dennis Funch Hansen Data Consultant dennis@s360.dk

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Asmus Eilrich Paid Search Specialist asmus@s360.dk

Benjamin Jalop Paid Search Specialist benjamin@s360.dk

Anders Lindstrøm Paid Search Specialist al@s360.dk

Kenneth Munck Paid Search Specialist km@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk Paid Search Specialist ehk@s360.dk

Rikke Andersen PPC specialist rikke@s360.dk

Jonas Færgemann Display Specialist jonasf@s360.dk

Stefan Pedersen Team lead Technical SEO stefan@s360.dk

Jonas Donbæk Organic Search Specialist jonas@s360.dk

Tobias Dahl Organic Search Specialist tobias@s360.dk

Carsten Østergaard Organic Search Specialist carsten@s360.dk

Jesper Frank Organic Search Specialist jesperfrank@s360.dk

Christoffer Degn Hansen Organic Search Specialist christoffer@s360.dk

Peter Gøggaard-Clausen Organic Search Specialist petergc@s360.dk

Christian Fedderholt Search Specialist christian@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Search Coordinator cmt@s360.dk

Rasmus Peter Vagn Jakobsen Team lead Content rasmus@s360.dk

Heidi Maria Jakobsen Content Specialist heidi@s360.dk

Jannik Schiermer Poulsen Content Specialist jannik@s360.dk

Rebecca Lind Copywriter rebecca@s360.dk

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Laura Nørlev Office Manager office@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Samuel Larsen Head of Operations Finland samuel@s360.fi

Anna Hyytiäinen Head of Sales Finland anna@s360.fi

Bli en del av vårt team!

Hos s360 er vi konstant på utkikk etter de største talentene innenfor search markedsføring (søkemaskinoptimering og Google AdWords). Vi er dypt pasjonerte for vårt arbeide og vi vil veldig gjerne ha flere dyktige kollegaer. Det viktigste er din innstilling, ditt engasjement og viljen til å gjøre en forskjell for våre kunder.

Se karrieremuligheter hos s360